1. DOBAR VOJNIK ŠVEJK, Jaroslav Hašek u režiji Jelašina Sinoveca
2. PEČALBARI, Anton Panov u režiji Jelašina Sinoveca
3. VOLPONE, Ben Džonson u režiji Gradimira Mirkovića
4. HVALISAVI VOJNIK, Tit Makcije Plaut u režiji Gradimira Mirkovića
5. HIMMELKOMMANDO, Đorđe Lebović, Aleksandar Obrenović u režiji Jelašina Sinoveca
6. SVI SMO MI SAMO LJUDI, Fadil Hadžić u režiji Gradimira Mirkovića
7. DON HUAN ILI LJUBAV ZA GEOMETRIJU, Maks Friš u režiji Jelašina Sinoveca
8. PUT OKO SVETA, Branislav Nušić u režiji Jelašina Sinoveca
9. ZLATAN PIJESAK, Žika Gavrilović u režiji Obrada Nedovića
10. HENRIH IV, Luiđi Pirandelo u režiji Jelašina Sinoveca
11. DOŽIVLJAJI NIKOLETINE BURSAĆA, Branko Ćopić u režiji Jelašina Sinoveca
12. ČUDNA ZEMLJA, M. Misailović, B. Kravljanac u režiji Milenka Misailovića
13. MADAM SAN - ŽEN, Viktorien Sardu u režiji Jovana Bulajića
14. HODL DE BODL, Ad Greidanus u režiji M. Misailovića
15. KLUPKO, Pero Budak u režiji Boška Pištala
16. KOŠTANA, Bora Stanković u režiji Radomira Plaovića
17. BAJKA O CARU I PASTIRU, Boško Trifunović u režiji Duška Križaneca
18. POKONDIRENA TIKVA, Jovan Sterija Popović u režiji Milana Barića
19. ALEKSA DUNDIĆ, M. Kac, A. Ržeševski u režiji Milana Barića
20. ĐIDO, Janko M. Veselinović, D. Brzak u režiji Jovana Bulajića
21. BALADA O LUZITANSKOM STRAŠILU, Peter Vajs u režiji Arsa Jovanovića
22. LAŽA I PARALAŽA, Jovan Sterija Popović u režiji Milana Barića
23. ZONA ZAMFIROVA, Stevan Sremac u režiji Jovana Bulajića
24. LOMAČA, Miroslav Antić, Matija Bećković, Filip David, Antonije Isaković, Momčilo Jokić, Đorđe Lebović, Ivan V. Lalić, Stevan Pešić, Dušan Radović, Branko V. Radičević, Ljubomir simović u režiji Arsa Jovanovića
25. OJ, UŽICE, MALI CARIGRADE, Miodrag Vergović u režiji Milana Barića
26. KRMEĆI KAS, Aleksandar Popović u režiji Duška Rodića
27. GOSPOĐA MINISTARKA, Branislav Nušić u režiji Soje Jovanović
28. BILO IH JE SEDAM, Vilis Hol u režiji Duška Rodića
29. DUNDO MAROJE, Marin Držić u režiji Nebojše Komadine
30. MALA KOLIBA, Andre Rusen u režiji Jovana Bulajića
31. GOLORUKI, Vuk Vučo u režiji Rajka Radojkovića
32. LEGENDA O BOŠKU BUHI, M. Belović, S. Pešić u režiji Rajka Radojkovića
33. BALADA, Jovan D. Bulajić u režiji Duška Rodića
34. KAFANA U LUCI, Miodrag Ilić u režiji Duška Rodića
35. HAJDUCI, Branislav Nušić u režiji Jovana Bulajića
36. DEVOJKA SA NASLOVNE STRANE, Puriša Đorđević u režiji Ljubiše Đokića
37. ČAROBNA FRULA, Mladen Širola u režiji Milutina Novića
38. RADO IDE SRBIN U VOJNIKE, Bora Ćosić u režiji Petra Govedarovića
39. NARODNI POSLANIK, Branislav Nušić u režiji Milenka Misailovića
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.